2021-11-29, pirmadienis, 20:01.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 08:30, leidžiasi 16:07, dienos ilgumas 7:37.

Tarėsi mokyklų vadovai

2013-09-13, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Tarėsi mokyklų vadovai

   Rajono mokyklų ir ugdymo įstaigų vadovai susirinko į rudens pasitarimą Švietimo centre, jog kartu su rajono vadovais - meru Algimantu Mieliniu, mero pavaduotoja Gitana Rašimiene, Savivaldybės administracijos direktoriumi Jonu Kurlavičiumi bei kai kuriais Savivaldybės įmonių vadovais aptartų šiais mokslo metais jų laukiančius rūpesčius, pasidžiaugtų ar paliūdėtų dėl praėjusių mokslo metų „derliaus“.

 

 

   Kadangi už langų jau rudenėja, pirmiausiai vadovai aptarė savų įstaigų šildymo, hidraulinių bandymų klausimus. Susirūpinimą išreiškė tų mokyklų vadovai, kurių šildymas patikėtas „Izobarai“. Nors „Izobaros“ bankroto administratorius yra patikinęs, kad mokyklos bus šildomos, bet, dėl kai tiek „baltų siūlų“, mokyklų vadovams neramu.

 

 

   Dėl moksleivių pavėžėjimo kol kas jokių nesusipratimų nekyla, išskyrus tai, jog tėvų norai, pasak direktorių, didesni negu yra galimybės. Kai kurie tėvai norėtų, kad vaikai būtų paimami iš kiemų, vaikams jau darosi „sunku“ paėjėti net keletą šimtų metrų, o dviračiai, kaip transporto priemonė, visai „išėję iš mados“.

 

 

   Mokykloms bei ikimokyklinio ugdymo įstaigoms aktualūs ir mokinių maitinimo, šiukšlių surinkimo klausimai, netgi vandens kokybės tyrimai.

 

 

   Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Jonas Tamošaitis pristatė brandos egzaminų rezultatus, supažindino su pasiekimais.

 

 

   Vadovams buvo priminta, jog pasiūlymų Meilės Lukšienės premijai gauti laukiama iki rugsėjo 15 dienos.

 

 

www.raseiniai.lt

 

 

 

Contact formŠios dienos vardadieniai