2022-08-11, ketvirtadienis, 23:12.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 05:59, leidžiasi 21:12, dienos ilgumas 15:12.

Rudens harmonija Gervinėje

2014-10-27, Gervinės kaimo bendruomenės pirmininkė Jūratė Garliauskienė
Rudens harmonija Gervinėje

Šių metų ruduo mums dovanojo nuostabias dienas. Ilgai savo gamtos grožį demonstravo augmenija, kiekviename kieme akį džiugino jurginai, serenčiai, kardeliai... Tik didžiulių moliūgų šiemet nepavyko užauginti.


      Pasidžiaugti gamtos gėrybėmis ir puikiai praleisti vakarą Gervinės filialo darbuotojos sukvietė visus į vakaronę "Rudens siautulys". Bet jau nuo pirmojo vakaro" akordo“, visi pajutome kitokią rudenio nuotaiką - tikrą rudens spalvų ir garsų harmoniją. Visa tai padėjo sukurti, pas mus, į mūsų mažą kaimelį, atvykęs moterų ansamblis"Saulėgrąža". Galėjome kartu su jomis dainuoti, nes melodijos puikiai žinomos. Jaunosios vakaro vedėjos Skaistė ir Neringa taip pat puikiai įsiliejo į harmoniją. O apžiūrėjus parodėlę, kurioje šį kart dominavo gėlės, reikia pasidžiaugti Zinos Anulienės auginamais jurginais, kurių žiedai net iš septyniolikos rūšių. Didžiulius ir ryškiaspalvius jurginus augina ir keletą pačių gražiausių žiedų pririnko ir Irena Giedraitienė bei Genutė Urniežienė. Beje, sunku net suprasti kaip turi laiko ir sveikatos Genutė apžiūrėti įvairiausiomis gėlėmis skendinčius namus. Kompozicijas parodai padovanojo ir Vida Jankauskienė, Aušra Rudienė bei Darius Mickevičius. O pačią didžiausią eksponatą -  "Tortą rudeniui" kūrė Laima Franckevičienė. Čia, reikia manyti,  turbūt su visa savo šeima teko pasidarbuoti.


   Po gražių dainų ir reginių visi susėdome prie bendro stalo - pasivaišinti gardžiu naminiu plovu, su svečiais pabendrauti ir dar padainuoti. Puiki nuotaika, poilsis kartu, gera emocija, nuoširdžios atlikėjos - pati geriausia tą vakarą sukurta rudens harmonija. Kiekvienas atėjęs į vakaronę į namus buvo išlydėtas su gardžios kavos maišeliu. Dėkojame už gamtos gėrybes visiems parodoje dalyvavusiems ir visiems į renginį atėjusiems.

Contact form

Šios dienos vardadieniai