2020-06-05, penktadienis, 22:22.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 04:56, leidžiasi 22:02, dienos ilgumas 17:6.

Raseinių r. Blinstrubiškių socialinės globos namų 70- ties metų veiklos jubiliejaus minėjimas

2017-06-07, Lina Rimkevičiūtė
Raseinių r. Blinstrubiškių socialinės globos namų 70- ties  metų veiklos  jubiliejaus minėjimas

  2017 m. birželio 1dieną Raseinių r. Blinstrubiškių socialinės globos namai šventė 70-ies metų veiklos jubiliejų.

 

  Šia proga buvo pasodintas ilgaamžiškumo simbolis - medelis, kapinėse uždegtos žvakutės, o šventės metu tylos minute buvo pagerbti išėję amžinybėn gyventojai ir darbuotojai.

 

  Pasveikinti globos namų bendruomenę atvyko gausus būrys svečių: Viduklės Šv. Kryžiaus parapijos klebonas A. Stanulis, Raseinių rajono meras A. Gricius, mero patarėjas A. Mielinis, Tarybos ir mero sekretoriato vedėja V. Mielinienė, Raseinių socialinės paramos skyriaus vedėja L. Laugalienė, Paliepių seniūnijos seniūnė R. Spurgienė, seniūnės pavaduotoja ir Blinstrubiškių socialinės globos namų tarybos narė R. Skrodenienė, VŠĮ Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro direktorė A. Cicėnienė ir socialinis darbuotojas R. Baltrušaitis, Raseinių socialinių paslaugų centro integralios pagalbos skyriaus vyresnioji socialinė darbuotoja A. Urbonienė, Raseinių skyriaus partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas V. Karabinas, seimo nario A. Nekrošiaus padėjėjas K. Užemeckas, seimo narės V. Ačienės padėjėjos J. Garliauskienė ir J. Jasiulienė, sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė A. O. Radčenko, A. Rimkienė ir G. Kveselienė. Svečiai linkėjo sveikatos, stiprybės, savitarpio supratimo, kantrybės ir neblėstančios energijos.

 

  Nuoširdžius linkėjimus išgirdome iš artimiausių kaimynų: Adakavo socialinės globos namų direktorės K. Anulienės ir Liolių socialinės globos namų direktoriaus E. Simonavičiaus bei jo pavaduotojos socialiniams reikalams N. Bagdonavičienės.

 

  Prisiminimais apie globos namus dalijosi buvę ilgamečiai globos namų darbuotojai, kurie į jubiliejų atvyko su šiltais bei gražiais linkėjimais ir dovanomis.

 

  Rajono meras A. Gricius ir globos namų direktorė R. Šebelskienė dėkodami už ilgametį ir nuoširdų darbą įteikė padėkas globos namų darbuotojams.

 

  Mus sveikino ir šią gražią šventę įprasminti muzikos garsais padėjo socialinės globos namų ansamblis ,,Tėviškėlė‘‘, moterų vokalinis ansamblis bei „Daumantų muzikantai“.

 

  Baigiantis renginiui, vedantysis Edgaras Juška padėkojo visiems dalyvavusiems ir pakvietė pasivaišinti bei pabendrauti prie šventinio stalo.

 

 

Šventės globėjas Raseinių r. savivaldybės meras Algirdas Gricius.

          

Rėmėjai: Raseinių rajono savivaldybės administracija, Partija Tvarka ir Teisingumas, UAB „M Prekyba“, L.R. Tamulio firma „Meditalika“, UAB „TZMO Lietuva“, UAB „Manjana“, UAB „Raseinių vaistinė“, UAB „Laragis“, UAB „Vigesta“, UAB „Lobby Baltic“, A.Činčiaus firma Audana, Rimantas Banys, Irena Pocienė UAB „Isada“

Contact form



Šios dienos vardadieniai