2018-12-18, antradienis, 18:42.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 08:53, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:8.

Prisiminimai iš Kovo 11 - osios Sujainiuose

2017-03-16, Rita Visockienė
Prisiminimai iš Kovo 11 - osios Sujainiuose

Tai gražiai skambėjo žodžiai: laukas, pieva, kelias, upė.

Tai gražiai iš jų išaugo vienas žodis - Lietuva.

 

Vasario 16-ąją paminėjome linksmai ir išradingai. Kovo 11 - ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, minėjome susikaupę, pamąstydami apie Lietuvos praeitį, suprasdami išsakytų minčių ir žodžių gilią prasmę.

 

Kaip jau tapusi tradicija, Paliepių seniūnijos seniūnė R.Spurgienė kiekvienais metais sukviečia visas bendruomenes kartu paminėti šios ypatingos ir svarbios datos. Seniūnės idėja turi siekiamybę išlaikyti tolimesnį gražų bendravimą, bendruomeniškumą, ne tik tarp seniūnijos, bet ir tarp visų organizacijų bei bendruomenių esančių Paliepių seniūnijoje.

 

Šventė prasidėjo Lietuvos valstybės himnu. Puikias eiles ir prasmingus žodžius apie Lietuvos nepriklausomybę, apie tėvynę deklamavo ir skaitė Sandra, Monika, Miglė, Odeta ir Liveta, o mažosios Tėjos pasakytas eilėraštis sulaukė gausių aplodismentų. Sveikinimo žodį tarė seniūnė R. Spurgienė ir į šventę atvyksi Raseinių rajono savivaldybės tarybos narė Aldona Ona Radčenko. Džiugu matyti ir gerą žodį išgirsti ne tik iš gyventojų, bet ir iš svečių, kurie aplanko mūsų šventes.Vėliau vakarą tęsė Raseinių meno mokyklos mokytojų pučiamųjų kvintetas. Renginio eigoje seniūnė R. Spurgienė visiems susirinkusiems pristatė naujai išrinktą visuomeninės organizacijos Blinstrubiškių kaimo bendruomenės pirmininkę Vaidą Vaičekauskienę ir palinkėjo sėkmės siekiant užsibrėžtų tikslų. Po gražaus minėjimo - koncerto, renginio vedėjai Rita ir Bronius pakvietė pabendrauti ir vakarą pratęsti prie vaišėmis nukrauto stalo.

 

Pasirodo ne vien organizatoriai plušėjo, kad įvyktų graži šventė, bet ir visą dieną ruošėsi, kepė, virė, tepė bei į šventę atskubėjo pilnais padėklais vaišių iš Sujainių, Lakštučių (bendruomenės pirmininkė L. Navickaitė - Laurinaitienė), Blinstrubiškių (V. Vaičekauskienė) kaimų bendruomenės žmonės, o Sujainių bendruomenės pirmininkė V. Kiaušienė pasirūpino, kad visi pavalgytų skanaus ir karšto plovo. Dar ilgai susirinkę šnekučiavomės, dalinomės idėjomis, pasisekimais. Gražus bendravimas ne tik sušildo širdis, bet dar stipriau ir arčiau suriša bendram tikslui, bendram darbui.

Contact form

Šios dienos vardadieniai