2022-07-02, šeštadienis, 02:14.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 04:58, leidžiasi 22:10, dienos ilgumas 17:12.

Pirmieji dekupažo žingsneliai

Pirmieji dekupažo žingsneliai

    Parengtos priemonės, sukurta aplinka suintrigavo susirinkusius į popietę „Įdomu, gražu, romantiška". Visi buvo nustebinti netikėto pasiūlymo - išmokti dekupažo meno. O mus pamokyti atvyko viešnia - tautodailininkų bendrijos „Sodžius" narė, Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro darbuotoja Danguolė Jocienė.

 

   Pirmas kūrybinių užsiėmimų ciklo darbas - medinių pjaustymo lentelių puošyba. Visas šio meno procesas buvo labai įdomus. Iš pradžių atrodė kai kam, kad nepavyks, tačiau galutinis rezultatas visus labai nustebino. Moterys suprato, kad šiuo metu ilgais vakarais galima ne tik megzti kojines ar skaityti laikraščius, bet pasigaminti dovanų artėjančioms šventėms. O šventės jau labai artėja. Gerviniškius, aplinkinių kaimų gyventojus, kaimynus advento laikotarpiu lankys gerieji nykštukai, vaikučiai šiais metais Kalėdų senelį pamatys atėję į eglutės įžiebimo šventę bendruomenės aikštelėje, o jaukioje, šventiškai papuoštoje salėje pratęsime pradėtas tradicijas.


   Kūrybiniai užsiėmimai, tai viena iš vykdomo Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo projekto, skirto bendruomeninių organizacijų socialinei veiklai palaikyti ir plėtoti, numatytų veiklų. Todėl įsigiję priemonių, galėsime dar ne vieną kartą susirinkę sukurti praktiškų, naudingų darbelių, praturtinti savo laisvalaikį.

 

Gervinės kaimo bendruomenės pirmininkė Jūratė Garliauskienė

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai