2022-07-02, šeštadienis, 01:42.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 04:58, leidžiasi 22:10, dienos ilgumas 17:12.

Mobili medikų brigada atvyksta į Blinstrubiškių socialinės globos namus

Mobili medikų brigada atvyksta į Blinstrubiškių socialinės globos namus

Operacijų vadovo sprendimu, LSMU Kauno ligoninės mobili medikų brigada spalio 8 d. atvyksta į Blinstrubiškių socialinės globos namus, kuriuose fiksuojamas COVID-19 protrūkis. Specialistai įvertins COVID-19 pacientų būklę ir esant poreikiui juos perkels į atitinkamas gydymo įstaigas.  Šis sprendimas priimtas atsižvelgus į žmogiškųjų išteklių trūkumą ir sergančiųjų skaičiaus didėjimą.

 

Šiandien Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) epidemiologai įvertino situaciją Blinstrubiškių socialinės globos namuose. NVSC direktoriaus Roberto Petraičio teigimu, įstaigoje užtikrinamas srautų valdymas – COVID-19 pacientai tinkamai atskirti nuo kitų gyventojų. Jis pabrėžė, kad įstaigos administracija ir darbuotojai deda daug pastangų suvaldyti šią situaciją, tačiau jiems būtina pagalba iš išorės, kadangi net 33 darbuotojai serga, o dalis personalo yra saviizoliacijoje, 

 

  Spalio 8 dienos duomenimis, Blinstrubiškių socialinės globos namuose serga 52 gyventojai ir 33 personalo darbuotojai. Nuo koronaviruso protrūkio pradžios įstaigoje patvirtintos 3 mirtys.

 

   Informuojame, kad Blinstrubiškių socialinės globos namuose šiuo metu ypatingai trūksta slaugytojų. Labai prašome atsiliepti visus galinčius padėti! Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į Socialinės paramos skyriaus vedėją Loretą Laugalienę tel. 8 615 82 922.

Contact form

Šios dienos vardadieniai