2022-10-07, penktadienis, 11:42.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 07:46, leidžiasi 18:50, dienos ilgumas 11:4.

Įvyko fotoalbumo „100 neatrastų Raseinių krašto vietų“ pristatymas

2018-12-19, paskelbė Atrask Raseinius | VšĮ
Įvyko fotoalbumo „100 neatrastų Raseinių krašto vietų“ pristatymas

Gruodžio 18 dieną, Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje, vyko fotoalbumo „100 neatrastų Raseinių krašto vietų“ pristatymas. Šio albumo autoriai – VšĮ „Atrask Raseinius“ komanda ir fotografas Aurimas Pališkis.

 

„Atrask Raseinius“ vadovas Arnas Zmitra teigė, jog tokio leidinio išleidimą inspiravo atkurtos Lietuvos šimtmetis, tai atsispindi ir knygos pavadinime. Pasak A. Zmitros, nors albume įamžintos daugumai pažįstamos vietos, tačiau neabejoja, kad ir raseiniškis atras naujų vietovių. Susirinkę klausytojai turėjo nemažai klausimų ir nuotraukų autoriui, daugumai buvo smalsu sužinoti, kurį objektą buvo sudėtingiausia nufotografuoti. „Kartais pasitaikydavo, jog atvykus fotografuoti paryčiais, vietiniai palaikydavo mane vagimi, o  ūkininkai – matininku“ – pasakojimais dalinosi A. Pališkis.

 

VšĮ „Atrask Raseinius“ komanda nuoširdžiai dėkoja visiems susirinkusiems pasiklausyti pasakojimų apie fotoalbumą. Norintys įsigyti šį leidinį tai gali padaryti atvykę į VšĮ „Atrask Raseinius“ (Vytauto Didžiojo g. 17, tel. +370 613 55 060), kaina – 5,83 €.

 

VšĮ „Atrask Raseinius“ informacija, V. Judicko nuotr.

Contact form

Šios dienos vardadieniai