2022-08-12, penktadienis, 00:02.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 06:01, leidžiasi 21:10, dienos ilgumas 15:8.

Gervinės kaimo bendruomenė užvertė dar vieną metų puslapį

2015-01-14, Jūratė Garliauskienė, Gervinės kaimo bendruomenės pirmininkė
 Gervinės kaimo bendruomenė užvertė dar vieną metų puslapį

Gervinės kaimo bendruomenės gyventojai 2014 metų pradžioje sušoko į judrų gyvenimo „traukinį“ ir gana puikiu greičiu pasileido į kelionę pirmyn.

 

Kaip džiugu, kad šioje metų kelionėje buvo daugiau gerų dalykų, darbų ir įvykių. Smagiausia, kad „2014 metų traukinukas“ pasipildė net dviem gimusiais mažyliais, susituokė net trys gražios jaunos poros, įvyko ataskaitinis bendruomenės rinkiminis susirinkimas, įstojo du nauji nariai, o taryba pasipildė jaunais žmonėmis. Ir dar - parengti ir laimėti, kad ir nedidelės finansinės apimties, bet net trys projektai ir esame apdovanoti už geriausią parengtą projektą ir jo dėka pasiektus rezultatus. Puiku, kad per metus visi stengėmės gyventi taikiai, gražiai tvarkyti savo kaimų aplinkas, puoselėti gėlynus ir žinoma vykdėme kultūrinę veiklą, mokėmės naujų dalykų ir sukūrėme net keletą idėjų naujai VVG strategijai, kad gautume pinigėlių iš Europos Sąjungos. Įdomesnius renginius jau esame aprašę, o šį kartą norisi dar  žvilgtelti į tą paskutinį 2014 metų knygos puslapį. O ten – gruodžio mėnesio įvykiai...

 


Kasmet nepamirštame tradicijos šventiškai pasipuošti namus, namų langus ar kiemus, vykti su Kalėdų senelio karavanu (Audrius, Aušra, Skaistė ir Egidijus) pas pačius mažiausius ir pas senjorus, sergančius bei vienišus žmones. Šiems gražiems darbams mes atsakingai ruošiamės, aptariame naujas idėjas ir pasiskirstome pareigomis.

 


Kaip visuomet metų pabaigoje stabtelime ir smagiai, turiningai ir kas kart vis išradingai, susirenkame į kalėdinį renginį. Renginio personažai: Frekenbok ir Karlsonas (Žaneta ir Aušra) džiaugėsi gausiai susirinkusiais svečiais į jaukius ir šiltus namus. Pasitelkę savo išmonę sveikino metų jubiliatus, burtų tvarka išrinko ir apdovanojo gražiai pasipuošusius namų šeimininkus, o loterijoje visus atvykusius svečius paskelbė laimėtojais. Liūdna nebuvo, nes sveikinti jubiliatų Frekenbok pakvietė solidžių vyrukų ansamblį „Žentai“ (Vida ir Gražina), ypatingai gražių panelių grupę  „Pop Ladies“ (Dainius, Vygantas, Egidijus“) ir televizijos žvaigždes „Valinskienę ir Deivį“ (Darius ir Jūratė). Taip jau buvo sugalvota, kad juokas - puiku, tikras vitaminas C, tad ir buvo  sukurtas nuotaikingas scenarijus (Žanetos idėja), kuriam aktyviai pritarė visa taryba, sutikusi dalyvauti programoje.

 


Didelė dovana visų kaimelių sodybų šeimininkams - 2015 metų kalendorius, kurį pavyko išleisti už parengto jaunimo projekto gautas lėšas. Jis iliustruotas įvairiomis mūsų kaimelių gyvenimo akimirkomis, skaičiuos naujus 2015 metų 365 dienų įvykius.

 


Visiems linkiu abipusės pagalbos, naujų idėjų ir pasiūlymų, sveikatos ir mokėjimo darniai gyventi.

Contact form

Šios dienos vardadieniai