2022-07-02, šeštadienis, 01:16.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 04:58, leidžiasi 22:10, dienos ilgumas 17:12.

Blinstrubiškių socialinės globos namuose didėja patvirtintų COVID-19 atvejų skaičius

Blinstrubiškių socialinės globos namuose didėja patvirtintų COVID-19 atvejų skaičius

Kaip informavo Blinstrubiškių socialinės globos namų gydytoja, spalio 1 d. duomenimis COVID-19 (koronaviruso infekcija) iš viso serga 41 įstaigos gyventojas ir 10 personalo darbuotojų. Praėjusią savaitę buvo atlikti tyrimai visiems gyventojams ir darbuotojams, tuomet registruota 16 susirgimų (10 gyventojų, 6 personalo darbuotojams). Šią savaitę atliktus artimą sąlytį su patvirtintais atvejais turėjusių asmenų pakartotinius tyrimus,  nustatytas  31 užsikrėtimo atvejis gyventojams ir 4 personalo darbuotojams.

 

   Šiuo metu 4 gyventojai dėl komplikacijų pervežti Raseinių rajono GMPS automobiliu į infekcinę ligoninę, jiems pasireiškė tokie ligos simptomai kaip dusulys ir karščiavimas. Blinstrubiškių socialinės globos namų direktorės Rasos Šebelskienės teigimu, skirtingi gyvenamieji korpusai, kuriuose fiksuoti užsikrėtimai yra izoliuoti, rytoj bus atliekami tyrimai likusiems įstaigos gyventojams.

 

   Pasak direktorės, jei ne profilaktiniai tyrimai, kuriuos nuolat atlieka įstaigos personalas, tikriausiai nebūtų pavykę identifikuoti užsikrėtusių asmenų, kadangi dauguma jų buvo be simptomų. Tačiau praėjus savaitei, gyventojams pasireiškė ligos simptomai ir šiandien patvirtintų atvejų skaičius kelia didelį nerimą.

 

  Spalio 1 d. Raseinių rajone sergančiųjų COVID-19 (koronaviruso infekcija) skaičius išaugo iki 304. Rugsėjo mėnesį Raseinių GMPS automobiliu buvo pervežti 25 COVID-19 sergantys asmenys į infekcinę ligoninę dėl paūmėjusios sveikatos būklės. Spalio 1 d. duomenimis, parvežtas atgal į namus ambulatoriniam gydymui tik 1 asmuo.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai