2021-03-06, šeštadienis, 12:39.     Šiandien Sujainiuose saulė teka 07:07, leidžiasi 18:16, dienos ilgumas 11:8.

Blinstrubiškių socialinės globos namų gyventojams primintos saugaus ir darnaus gyvenimo nuostatos

2016-11-07, paskelbė Giedrius Germanavičius
Blinstrubiškių socialinės globos namų gyventojams primintos saugaus ir darnaus gyvenimo nuostatos

Siekdami priminti vertybines nuostatas saugiai ir darniai gyventi pačiam, rūpintis kitų sauga ir sveikata, Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai lankėsi Blinstrubiškių socialinės globos namuose. Į susitikimą su pareigūnais susirinko gausus būrys šių namų gyventojų bei darbuotojų.

 

       Susitikimo dalyviams pareigūnai priminė Kelių eismo taisykles pėstiesiems ir dviratininkams, akcentavo, jog apsaugines priemones – atšvaitus ir liemenes su šviesą atspindinčiais elementais – dėvėti būtina ne todėl, kad nenubaustų policininkas, o dėl pačių žmonių saugumo.

 

        Su susirinkusiaisiais svečiai taip pat kalbėjo apie tinkamą elgesį globos namuose ir viešose vietose, aptarė alkoholio vartojimo problemas ir pasekmes, riziką ir pavojus, kuriuos kelia aplinka ar patys žmonės vieni kitiems neatsargiai elgdamiesi.

 

        Globotiniai atidžiai klausėsi pareigūnų patarimų, aktyviai su jais bendravo, uždavė jiems aktualius klausimus. Klausytojai vieningai pritarė pareigūnams, jog kultūringai, pagarbiai ir atsakingai elgdamiesi, padėdami vienas kitam, žmonės jaučiasi saugesni.

 

         Bendruomenės pareigūnai globos namų gyventojus apdovanojo atšvaitais, pažymėjo jų vertingus daiktus, paliko lankstinukų su aktualia prevencine informacija.

Contact formŠios dienos vardadieniai